Historie ACON

De samenstelling van het bestuur van de ACON autocross is per 1 januari 2013 als volgt:

  • voorzitter  – Chris Bimmel (wedstrijdleider)
  • secretaris – Hans Kruijer (secretariaat en PR)
  • penningmeester – Erica Smit
  • penningmeester – Rina Smit
  • bestuursleden – Klaas Veldhuisen ( materiaalbeheer )
  • bestuurslid – Jaap Nauta (rijderszaken)
  • bestuurslid – Willem Bas ( 2e wedstrijdleider )

Bestuursleden in het verleden

Voorzitters

  • Theo Doodeman – Voorzitter van 7 juli 1977 tot en met 31 december 1992
  • Jan Kalverboer – voorzitter van 1 januari 1993 tot en met 1 januari 1995
  • Klamer Alferink – voorzitter van 9 november 1996 tot en met 1 januari 2004

Secretarissen

  • G.M.D. Danenberg – Raven – van 9 december 1988 tot en met 27 januari 1990

Penningmeesters

  • Wil Smit – Kooijman – penningmeester van 7 juli 1977 tot en met 9 december 1988
  • Marinus Kalverboer – penningmeester van 9 december 1988 tot en met 27 januari 1990
  • Matthijs Baken – van 1 januari 1993 tot en met 1 januari 1995
  • Trudy van der Vliet – penningmeester van 13 februari 1990 tot en met 1 januari 1995

Bestuursleden

  • Adrie Witte – van 7 juli 1977 tot en met 19 september 1988
  • Cornelis van Zoolingen van 9 december 1988 tot en met 7 februari 1990
  • Bert Groot – van 27 januari 1990 tot en met 1 mei 1995
  • Harm Schuringa – vice voorzitter van 1 januari 1993 tot en met 1 januari 1995
  • Peter Feddema – van 1 januari 1993 tot en met 1 januari 1995
  • Rob Dobber – van 1 januari 1993 tot en met 1 januari 1995
  • Robbert Verlaan – vice-voorzitter van 1 januari 1995 tot en met 9 november 1996

 



Nieuwsbrief

Houd jij ook niet van spam? Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief en ontvang aankondigingen over komende crossen, nieuws, eventuele aflastingen en maak af en toe kans op prijzen!